Czym się zajmujemy?

EventForYou jest agencją eventową, której działalność wiąże się z odkrywaniem coraz to nowszych sposobów na aktywne i niebanalne spędzanie czasu. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, abyśmy mogli sprostać jego najbardziej wymagającym oczekiwaniom i uzyskać ponadprzeciętną satysfakcję.

EventForYou specjalizuje się w kompleksowej organizacji wieczorów kawalerskich i wieczorów panieńskich, wesel, imprez firmowych oraz imprez okolicznościowych na terenie całej Polski (m. in. Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław). Nasz sukces zawdzięczamy współpracy z setkami partnerów biznesowych, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć tak szeroki wachlarz usług. Dla naszych klientów zorganizujemy eventy o jakich nigdy nawet nie marzyli – dla EventForYou nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasza oferta

EventForYou organizuje wieczory kawalerskie i panieńskie na terenie całej Polski. Jesteśmy obecni w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi oraz w Katowicach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy niesamowite atrakcje, które z pewnością dostarczą Wam moc niezapomnianych wrażeń. Jeśli organizacja wieczoru panieńskiego przysparza Wam kłopotu, skontaktuj się z nami a my zorganizujemy dla Was wieczór panieński od A do Z. Dla przyszłych Panien Młodych zorganizujemy szalone wieczory panieńskie między innymi w mieście Poznań. Proponujemy limuzyny, sesje zdjęciowe, występ profesjonalnych striptizerów oraz wiele innych atrakcji. Niezapomnianych emocji z pewnością dostarczą Wam także wieczory panieńskie organizowane w mieście Katowice.W mieście tym zapewnimy Wam wizytę w najbardziej ekskluzywnych klubach i przewieziemy luksusowymi limuzynami.

W ofercie znajdziecie między innymi jedynego w swoim rodzaju Hummera Triple Axle Aqua, który pomieści nawet do 24 osób. W naszej ofercie znajdą coś dla siebie także Panowie. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na wieczór kawalerski, skontaktuj się z nami, a my wszystkim się zajmiemy. W naszej ofercie znajdziecie między innymi występ zawodowych striptizerek, przejazd limuzyną, wizytę w najlepszych klubach w mieście. Dla Panów poszukujących wrażeń bardziej ekstremalnych proponujemy przejażdżkę quadami, off-road, skok ze spadochronem i wiele innych. Na wieczorze kawalerskim nie może zabraknąć atrakcji, która dostarczy sporej dawki adrenaliny. Dlatego proponujemy paintball, wizytę na strzelnicy bądź ASG. Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy Ci ofertę w wybranej przez Ciebie lokalizacji.